- Udaberri Txapelketa 4 1/2, kadeteak
Aitor Aldunberri 22- Ziotza 12.
Mundarro 22- Iker Elgarresta 8.
Hernani 22- Alain Urra 8.
-Jubenilak
Imanol Odriozola 12- Gazteleku 22.
-Trinketea eskuz, GRAVNI txapelketa eskuz bikoteka seniorrak
Julen Loitegi/Eñaut Esnaola 40- Iparralde 24.
- Hernaniko Tilos txapelketa, paleta gomaz seniorrak
Iban Barrutia/Xabier Pavón 22- Hernani 3.
- Udaberri Txapelketa, lehen mailako kadeteak, 4 1/2an eskuz banaka
Usurbil 12- Aitor Aldunberri 22.
Eple 7- Alain Urra 22.
Iker Elgarresta 12- Oiarpe 22.
Pala motza seniorrak,
Altzatarra 1 40 – 34 Borja y Xabier
Jubenilen finala 4 ½ an Zizurren
Imanol 12 – 18 Uribe
Imanol, finaleko sakeetako batean
Gipuzkoako txapelketea trinketean. Eskuz bikoteka
- KADETEAK
Iker Elgarresta/Aitor Aldunberri 16- Oiarpe (1) 40.
- 1. mailako SENIORRAK,
Julen Loitegi/Eñaut Esnaola 40- Brhar Zana (3) 34.
Udaberri Txapelketa
- ESKUZ BIKOTEKA KADETEAK
Alain Urra/Iker Elgarresta 12- Azkoitia 22.
- PALETA GOMAZ SENIORRAK,
Jon Iturbe/Unai Arozena 25 - Tolosa (2) 23.
Alde Zaharra (2) 25- Iban Barrutia/Xabier Pavón 11.
- PALA MOTZA SENIORRAK
Altzatarra (3) 40- Xabier Amantegi/Xabier Garagorri 26.
4 1/2 Torneoa Zizurren,
- ESKUZ BANAKA JUBENILAK
Imanol Odriozola 18- Oiarpe 12 .
Euskal Liga. Seniorrak pala motzean. Euskal Herriko txapelketa
Kurene 40- Aitor Argiñarena/Xabier Garagorri 14.
Gipuzkoako txapelketa, Trinketean, bikoteka
Kadeteak
Iker Elgarresta /Aitor Aldunberri 40- Allerru 4.
Lehen mailako seniorrak
Julen Loitegi/Eeñaut Eesnaola 40- Mundarro 24.
Zizur txapelkeka, 4-1/2 eskuz jubenilak
Imanol Odriozola 18- Ezcaray 14.
Udaberri Txapelketa,
- Eskuz bikoteka kadeteak
Eple 14- Iker Elgarresta- Alain Urra 22.
- Paleta gomaz seniorrak,
Landare 15- Jon Iturbe-Unai Arozena 25.
Iban Barrutia- Xabier Pavón 15- Azkoitia (1) 25.
Jon Iruretagoiena- Xabier Pérez de Arenaza 15- Euskal Jolas (1) 25
- Pala motza seniorrak,
Aitor Argiñarena-Mikel Jauregi 22- Xxabier Garagorri- Beñat Txapartegi 40.
Gipuzkoako trinkete txapelketa eskuz banaka,
- Kadeteak,
Aitor Aldunberri 30- Ziotza 16.
- Jubenilak,
Imanol Odriozola 35- Hernani 5.
- 2. mailako seniorrak
Eñaut Esnaola 40- Behar Zana 22.
- Lehen mailako seniorrak
Julen Lloitegi 40- Behar Zana 26.
- Infantilak: Unai Elgarresta kanporatua, Udaberri txapelketako eskuz banakako final zortzirenetan.
Eple 2 - Unai Egarresta 0
- Seniorrak pala motzean, Altzatarra (2) 32- Urnieta (3) 40. Aitor Argiñarena eta Xabier Garagorri
GIPUZKOAko TXEPELKETA:
- Eskuz binaka alebinak, Axier Azpillaga-Pedro Elosegi 0- Intza B 4.
- Eskuz banaka infantilak lau terdian, Eple (2) 2- Unai Elgarresta 0.
- Eskuz binaka kadeteak, Alain Uurra-Aitor Aldunberri 22- Hernani 11.
- Paleta gomaz, seniorrak,
Iban Barrutia-Xabier Pavón 15- Piña Kurdin 25.
Jon Iruretagoiena- Xabier Pérez de Arenaza 19- Alde Zaharra (2) 25.
Tolosa (2) EA- Jon Iturbe-Unai Arozena 25.
- Pala motza, seniorrak,
Xabier Amantegi- Mikel Jauregi 40- Altzatarra (1)
Eduardo Erostarbe- Imanol Lujanbio 32- Oiangu 40
Aitor Argiñarena- Xabier Garagorri 40- Altzatarra (2) 33.
GIPUZKOAKO TXAPELKETA
- Infantilak, lau terdian
Unai Elgarresta 0- Hernani (4) 2.
- Gomazko paletan seniorrak,
Atxurbide 25- Iban Barrutia-Julen Loitegi 22.
Azkoitia 25- Ion Iruretagoiena- Xabier Pérez de Arenaza 17.
Jon Iturbe- Unai Arozena 23- Euskal Jolas (2) 25.
- Pala motzean seniorrak,
Real Sociedad 40- Xabier Amantegi- Mikel Jauregi 9.
Altzatarra (2) 40- Eduardo Erostarbe- Imanol Lujanbio 11.
Oiangu 28- Aitor Argiñarena- Xabier Garagorri 40
Eskuz bikoteka kadeteak:
Tolosa (3) 10- Iker Elgarresta-Aitor Aldunberri 22
Iriarte-Imanol Odriozola 6- Salaberria-Gaskue 18
Gomazko paletan seniorrak
Euskal Jolas (1) 25-Iban Barrutia-Xabier Pavón 11.
Jon Iruretagoiena- Xabier Pérez de Arenaza 25- Mundarro 24.
Jon Iturbe-Unai Arozena 4- Loiolatarra 25.
Larruzko paletan seniorrak,
Aitor Argiñarena- Xabier Ggaragorri 26- real Sociedad 35.
Eduardo Erostarbe-Imanol Lujanbio 35- Endaiarrak 28.
Oiangu 35- Borja Fernández-Mikel Jauregi 17.